www.skycomm.cz

Figurka Funko POP! Jujutsu Kaisen – Suguru Geto (Animation 1371) – 0889698720434

Hodně prodávaný kousek Figurka Funko POP! Jujutsu Kaisen - Suguru Geto (Animation 1371) - 0889698720434 od značky Funko lze zakoupit v naší internetové nabídce za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 390 Kč.
EAN: 889698720434
Figurka Funko POP! Jujutsu Kaisen - Suguru Geto (Animation 1371) - 0889698720434
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
390

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Jujutsu Kaisen vinylovými POP! figurkami. Figurka Suguru Geto je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

Další zboží z kategorie GEEK - Figurky

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Venomopool (Deadpool s Venomem).

749 Kč

The Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je další film s partičkou kolem Harley Quinn, inspirovaný komiksem „Suicide Squad“ vycházejícím v 80. letech. Společnost Funko přináší své oblíbené POP! figurky s postavami, kdy na této je to King Shark.

390 Kč

V sérii vinylových figurek Funko POP! Rides zaměřující se na různé dopravní prostředky nyní vychází také lahůdka v podobě figurek pilotů F1 včetně jejich monopostů. Tentokrát se představí Sergio Perez ze stáje Oracle Red Bull Racing.

899 Kč

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Tento Cable guy má podobu Psycha ze série Borderlands.

749 Kč

Bone Spirit Necromancer ze hry Diablo IV jako detailně zpracovaná figurka od společnosti McFarlane Toys. Nekromanceři jsou lstiví vyvolávači, kteří vyvolávají ohromné hordy nemrtvých. Jejich esence proudí do tří mocných bašt z kostí, krve nebo stínů, aby srazila nepřátele na kolena. Figurka je dodávána včetně stojánku, několika zbraní (včetně jedné mystery) a alternativní hlavy. Doplňte svou Diablo sbírku o tento perfektní kousek!

899 Kč

Přírůstek do série figurek Funko POP! Racing je šampion F1 – Max Verstappen. V barvách týmu Oracle Red Bull Racing doplní sbírku každého fanouška závodů Formule 1.

399 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Eric Cartman z kultovního animovaného seriálu South Park.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Ovladač vám pohlídá Hatsune Miku.

749 Kč
Máme v nabídce od značky Funko

V sérii figurek Funko POP! Rides nyní vychází i zloduch Dr. Eggman, kterého známe z videoherní série Sonic the Hedgehog.

799 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Rocks od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší rockové hvězdy v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. Tentokrát je to figurka Snoop Dogga.

390 Kč

Funko POP! vinylová figurka Lapras z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů. Chytíte je všechny?

390 Kč

Sulley jako vinylová Funko POP! figurka inspirovaná klasickým animákem Příšerky s.r.o. (Monster Inc.) a Univerzity pro příšerky (Monster University) od společnosti Disney. Metalické provedení figurky vyšlo ku příležitosti World Wish Day 2022, která podporuje organizaci na pomoc dětem Make-A-Wish.

499 Kč

Populární manga a anime Haikyu! přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Hinata.

399 Kč

Plyšák s podobou Liberty Chica. Postava z videoherní série Five Nights at Freddy’s. Velikost cca 15 cm. Výrobce Funko.

499 Kč

Třetí díl Jurského světa (Jurassic World) s podtitulem Nadvláda (Dominion), kdy dinosauři žijí společně s lidmi! Vrací se postavy a dinosauři z předchozích filmů, ale také i ty tradiční z filmů Jurský park (Jurassic Park). A samozřejmě nemůžou chybět vinylové POP! figurky od společnosti Funko ztvárňující hlavní hrdiny příběhu.

390 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o figurky z filmu Aquaman and the Lost Kingdom od DC Studios. Svou figurkou se tak může pochlubit Orm.

390 Kč