www.skycomm.cz

Figurka Demon Slayer – Nezuko Kamado – 04570001949791

Unikátní produkt Figurka Demon Slayer - Nezuko Kamado - 04570001949791 od odblíbeného výrobce Sega Goods máte možnost pořídit právě výhodně. Ceny od 699 Kč.
EAN: 4570001949791
Figurka Demon Slayer - Nezuko Kamado - 04570001949791

Krásná figurka od společnosti Sega Goods představuje Nezuko Kamado, jednoho ze zabijáků démonů z oblíbeného japonského anime Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba). Doplňte si sbírku figurek o vaši oblíbenou postavu!

Další zboží z kategorie Sega Goods

Figurka Satoru Gojo z anime a mangy Jujutsu Kaisen. Figurka je věrně zpracována do nejmenšího detailu, vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé anime sbírky.

699 Kč

Krásná figurka od společnosti Sega Goods představuje Nijika Ijichi, jednu z postav z oblíbeného japonského anime Bocchi the Rock!. Doplňte si sbírku figurek o vaši oblíbenou postavu!

699 Kč

Krásná, detailně zpracovaná figurka Anya z oblíbené manga série Spy x Family od autora Tatsuya Endo. Krásný dárek pro všechny fanoušky anime.

599 Kč

Krásně zpracovaná, 21 cm vysoká figurka postavy Rei Ayanami z japonského anime filmu Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (Shin Evangelion gekijōban:||) Rei Ayanami zpracovaná do nejmenších detailů, potěší každého fanouška série Evangelion.

794 Kč

Krásná figurka od společnosti Sega Goods představuje Hitori Goto, jednu z postav z oblíbeného japonského anime Bocchi the Rock!. Doplňte si sbírku figurek o vaši oblíbenou postavu!

699 Kč

Krásná figurka od společnosti Sega představuje Yuzurihu z japonského anime Hell’s Paradise. Figurka nabídne množství detailů a bude skvělým doplňkem každé sbírky!

799 Kč

Marin Kitagawa z oblíbené série My Dress-Up Darling jako detailní, 19 cm vysoká PVC figurka od společnosti Sega Goods. Figurka je vyrobena z kvalitních materiálů, detailně zpracovaná a určitě potěší každého fanouška této manga a anime série.

799 Kč

Krásně zpracovaná, 23 cm vysoká figurka postavy Mari Makinami z japonského anime filmu Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (Shin Evangelion gekijōban:||). Figurka je zpracovaná do nejmenších detailů a jistě potěší každého fanouška série Evangelion.

699 Kč
Máme v nabídce od značky Sega Goods

Špion mnoha tváří Soumrak patří mezi špičku ve svém oboru. Za svou kariéru zažil mnoho nebezpečných misí, nyní před ním však stojí ta nejzákeřnější ze všech – musí se oženit a pořídit si dítě, aby zachránil svět! Krásná, detailně zpracovaná figurka s podobou Yor Forger, manželky hlavního hrdiny z oblíbené manga série Spy x Family. Pokud jste fanoušci příběhů netradičního špiona, tato figurka nesmí ve vaší sbírce chybět!

649 Kč

Série figurek SPM od společnosti SEGA nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také postavu z anime, mangy a herní série The Quintessential Quintuplets. Tentokrát je zde vyobrazená sedící Miku Nakano.

699 Kč

Figurka Satoru Gojo z anime a mangy Jujutsu Kaisen. Figurka je věrně zpracována do nejmenšího detailu, vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé anime sbírky.

699 Kč

Krásná figurka od společnosti Sega Goods představuje Tanjira Kamado, jednoho ze zabijáků démonů z oblíbeného japonského anime Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba). Doplňte si sbírku figurek o vaši oblíbenou postavu!

799 Kč

Figurka Choso z druhé sezóny anime Jujutsu Kaisen. Figurka je věrně zpracována do nejmenšího detailu, vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé anime sbírky.

799 Kč
-5%

Krásná, detailně zpracovaná figurka s podobou Rem, jedné z hlavních postav z oblíbené manga a anime série Re:Zero – Starting Life in Another World (Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu). Krásný přírůstek do každé anime sbírky!

849 Kč

10 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka s námětem Dead by Daylight. Figurka je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé herní sbírky. Figurka je dodávána náhodně v jedné ze dvou variant.

799 Kč

Krásná, detailně zpracovaná figurka Anya z oblíbené manga série Spy x Family od autora Tatsuya Endo. Krásný dárek pro všechny fanoušky anime.

599 Kč