www.skycomm.cz

Figurka Dead by Daylight – Trickster – 0810122542841

Velmi prodávaný kus Figurka Dead by Daylight - Trickster - 0810122542841 od skvělého výrobce Youtooz Collectibles snadno můžete najít právě teď u nás levně. Nyní lze objednat jen za 749 Kč.
EAN: 810122542841
Figurka Dead by Daylight - Trickster - 0810122542841

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Trickster ze hry Dead by Daylight.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Monster at Work je animovaný seriál navazující na populární kousek od Disney s názvem Monster Inc. (Příšerky s.r.o.). Přímo z něj je tu pak Funko POP! figurka Val Little!

390 Kč

Eternals žijí schovaní vedle běžných lidí, ale nyní se odhalují, aby přišli lidstvu na pomoc! Nový film z dílny Marvelu inspirovaný populárním komiksem dostává své Funko POP! figurky, které rozšíří i vaší sbírku! Arishem je vůdce prastaré rasy Celestials a je ve speciální Super Sized edici!

899 Kč

What if …? je animovaný seriál inspirovaný stejnojmenným komiksem gigantu Marvel ze streamovací služby Disney+. Nalezneme v něm okamžiky ze všech 23 filmů Infinity Saga, které se ale odehrají jinak, než jak si pamatujeme. Funko POP! přináší své vinylové figurky této alternativy s postavami jako například T’Challa jako Star-Lord.

599 Kč
-27%

Nová figurka z řady Super Figure Collection společnosti ABYstyle se zaměřuje na populární manga a anime sérii YuYu Hakusho. Figurka Hiei Jaganshi je vyrobena z kvalitních materiálů a jistě potěší každého sběratele. Balení je celobarevně tematicky potištěné a součástí je i stylová základna.

419 Kč

Společnost First 4 Figures představuje novou dlouho očekávanou figurku dráčka Spyra z druhého dílu jeho populární série. S šibalským úsměvem stojí na krásném PVC podstavci s ohněm. Figurka je balena ve sběratelské krabici a obsahuje letáček s 500 F4F body.

1 899 Kč

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko své vinylové POP! figurky s památnými plakáty filmů v pozadí a s ochranným obalem, který je součástí balení! Na této se představí Luke Skywalker a R2-D2 ze Star Wars. Figurky mají kývací hlavu (Bobble-Head).

1 398 Kč

Legendární Matrix se po dlouhých letech vrací ve filmu The Matrix Resurrection (mnohými označovaný jako Matrix 4) a to dokonce s původním osazenstvem! Společnost Funko si se svou kolekcí POP! figurek nemůže tuto příležitost nechat ujít a tak se můžeme těšit na figurky postav z filmu – na této je Trinity (hraje Carrie-Anne Moss)!

390 Kč

Obdarujte svého partnera či partnerku speciální edicí valentýnských vinylových Funko POP! figurek ze světa Star Wars (Hvězdných válek) a konkrétně postav objevujících se v seriálu The Mandalorian. Mando (Din Djarin) s malým Grogu v rukou je k pomazlení.

498 Kč
Máme v nabídce od značky Youtooz Collectibles

Roztomilý polštářek, který potěší fanoušky seriálu Heartstopper (Srdcerváči) a streamovací služby Netflix.

899 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Eric Cartman z kultovního animovaného seriálu South Park.

749 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Grog Strongjaw z animované série The Legend of Vox Machina.

749 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Lemonade Stand ze série memes!

749 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Charlie Left Legs ze hry Cuphead.

749 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Nami ze seriálového zpracování One Piece od Netflixu.

749 Kč

Společnost Youtooz, známá svými figurkami z popkulturního světa, nyní přichází se sérií roztomilých plyšáků! Tentokrát se představí Mermaidman SpongeBob!

749 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Jupiter ze hry Cuphead.

749 Kč