www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Wonder Woman – 05060525894886

Akční a ve slevě produkt Figurka Cable Guy - Wonder Woman - 05060525894886 od výrobce s mnohaletou tradicí Exquisite Gaming je k sehnání právě teď v nabídce za výprodejovou cenu. V současnosti za 749 Kč.
EAN: 5060525894886
Figurka Cable Guy - Wonder Woman - 05060525894886

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá Diana Price jako Wonder Woman z komiksového univerza DC.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Společnost Funko vydává sérii vinylových POP! figurek k seriálu ze světa Star Wars – The Book of Boba Fett. Nechybí mezi nimi Wookie Krrsantan. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

399 Kč

What if …? je animovaný seriál inspirovaný stejnojmenným komiksem gigantu Marvel ze streamovací služby Disney+. Nalezneme v něm okamžiky ze všech 23 filmů Infinity Saga, které se ale odehrají jinak, než jak si pamatujeme. Funko POP! přináší své vinylové figurky této alternativy s postavami jako například Infinite Ultron.

399 Kč

Populární manga a anime Haikyu! přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Tsukishima.

399 Kč

V sérii figurek Funko POP! Rides nyní vychází i Stitch v raketce, kterého známe z animáku Lilo & Stitch od Disney.

999 Kč

Společnost Funko vydává sérii vinylových POP! figurek k seriálu ze světa Star Wars – The Book of Boba Fett. Nechybí mezi nimi ani lovec odměn Cad Bane. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

399 Kč

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Raphaela. Socha zobrazuje Raphaela v pokleku s tasenými zbraněmi, sklánějícím se nad odpadní trubkou s radioaktivním odpadem. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

9 500 Kč

Updatovaná verze figurky antihrdiny Venoma od společnosti Kotobukiya. V té ho můžete znát z filmu Venom: Let There Be Carnage (Venom 2: Carnage přichází), kde jeho hostiteli propůjčil tvář herec Tom Hardy. Tato 17cm vysoká PVC figurka ze série ArtFX+ je detailně zpracovaná a určitě bude skvělým přírůstkem v každé sbírce, třeba v páru s Carnagem ze stejné řady.

3 499 Kč

Tato originální figurka Violatora z komiksu Spawn od samotného Todda McFarlane nyní vychází jako jedinečný sběratelský kousek pro všechny milovníky akčních figurek McFarlane. Jako všechny produkty této společnosti je tato figurka plně nastavitelná a má sběratelskou kartičku a obrázek.

1 449 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming
-20%

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Ovladač vám pohlídá Mandalorian z populárního seriálu Disney Plus.

599 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Vyzdobte si své herní doupě Černou vdovou (Black Widow White Suit).

749 Kč

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Captain America.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará známý myšák Mickey Mouse.

749 Kč

Figurka – Cable Guy je navržený k držení PlayStation 5 DualSense, Xbox Series S/X ovladače nebo mobilního telefonu.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 3 metrovým MicroUSB kabelem a redukcí na Lighting. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Iron man.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá Harley Quinn, oblíbená postav ze světa komiksu DC.

749 Kč