www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Venom – CGCAMR400370

Tento oblíbený kousek Figurka Cable Guy - Venom - CGCAMR400370 od populárního výrobce Exquisite Gaming snadno můžete získat ještě dnes extra se slevou. Aktuálně za super cenu 749 Kč.
EAN: 5060525894909
Figurka Cable Guy - Venom - CGCAMR400370

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Ovladač vám pohlídá Venom v jeho skutečné podobě z populárního komiskového universa Marvel.

Další zboží z kategorie GEEK - Figurky

Funko POP! vinylová figurka Lapras z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů. Chytíte je všechny?

399 Kč

Funko POP! figurka z populárního seriálu The Boys, tentokrát postava Mother’s Milk.

399 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se umělci společnosti Funko pustili do figurek ze série Ahsoka. Tentokrát se představí Professor Huyang.

399 Kč

Pro všechny fanoušky komiksového akčního nářezu 300 přichystala společnost Funko sérii vinylových POP! figurek. Tentokrát se představí královna Gorgo, kterou ztvárnila Lena Headey.

399 Kč

Legendární svět Diabla IV se rozrůstá o oblíbené figurky POP! společnosti Funko. Lilith, matka Sanctuary, přichází v Super Sized podobě o velikosti přes 17 cm.

549 Kč

V sérii vinylových figurek Funko POP! Rides zaměřující se na různé dopravní prostředky nyní vychází také lahůdka v podobě figurek pilotů F1 včetně jejich monopostů. Tentokrát se představí Sergio Perez ze stáje Oracle Red Bull Racing.

899 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také postavu Vanilla z oblíbené série Nekopara.

1 499 Kč

Funko POP! vinylová figurka Psyduck z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů. Chytíte je všechny?

399 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Stojánek s podsvíceným ikonickým symbolem Batman, umístěným na vrcholu sloupku s osvětlenými okraji je vybaven patentovaným systémem R.E.S.T., který udrží cokoli od ovladačů až po telefon. Nová éra svítících nabíjecích stojanů, ideální pro ovladače PS5 nebo XboxS/X.

999 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Stylově si vybavte okolí konzole Vault Boyem.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Svěřte svůj ovladač či telefon nájemnému lovci Boba Fettovi z Madaloriana.

749 Kč

Nabícejí stojánek Cable Guys je navrhnutý k nabíjení PS5 nebo XboxS/X ovladače, nabízí celkem 3 USB porty a samostatný držák na mobilní telefon. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem.

399 Kč
-20%

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Ovladač vám pohlídá Mandalorian z populárního seriálu Disney Plus.

599 Kč

Stojánek s podsvíceným ikonickým symbolem Batman, umístěným na vrcholu sloupku s osvětlenými okraji je vybaven patentovaným systémem R.E.S.T., který udrží cokoli od ovladačů až po telefon. Nová éra svítících nabíjecích stojanů, ideální pro ovladače PS5 nebo XboxS/X.

999 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Svěřte svůj ovladač či telefon Spider-Manovi.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu.

749 Kč