www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – The Amazing Spider-Man – 05060525894022

Kvalitní a velmi žádaný produkt Figurka Cable Guy - The Amazing Spider-Man - 05060525894022 od značky s dlouholetou historií Exquisite Gaming snadno naleznete právě nyní na našich stránkách skutečně levně. Akční cena 749 Kč.
EAN: 5060525894022
Figurka Cable Guy - The Amazing Spider-Man - 05060525894022

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým USB-C kabelem. Vyzdobte si své herní doupě tímto Úžasným Spider-Manem (The Amazing Spider-Man).

Další zboží z kategorie GEEKultura

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o účastníky třetího dílu Guardians of the Galaxy. Tentokrát se představí Nebula.

399 Kč

Vinylová pohádková figurka Funko POP! nově představuje kolekci Ultimate Princess z Disney pohádek, kdy můžete mít všechny ikonické princezny ze známých animáků. Padne Popelce střevíček? To můžete zjistit i vy!

439 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč

Společnost McFarlane přináší figurku tohoto bojovníka z legendárního Mortal Kombatu ve své Malefik podobě. Tato figurka nabídne příslušenství, podstavec a mnoho bodů ohybu, takže si ji můžete nastavit do pózy, která vám vyhovuje. Vše je baleno v krásném celopotištěném balení.

629 Kč

Plyšový Bílý vlk, tedy Geralt z Rivie, inspirovaný seriálovou adaptací slavné knižní série Zaklínač potěší fanoušky skvělé světa od Andrzeje Sapkowského. Je to parádní parťák na zopáknutí seriálu, hraní her nebo čtení knížek!

399 Kč

Bendyfigs jsou ohebné akční figurky, které si můžete libovolně napózovat dle vlastního uvážení! Ve sběratelském balení také příslušenství a můžete si tedy vytvořit svou oblíbenou scénu z filmu, seriálu či videohry. Tato série se věnuje moderní hororové klasice V zajetí démonů (The Conjuring) a představuje se postava The Crooked Man.

549 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Crying Cat ze série memes!

749 Kč

Funko POP! figurka k seriálu Disney+ Obi-Wan Kenobi, ve kterém se vrací milovaná postava Mistra Jedi s tváří Ewana McGregora. Seriál se odehrává 10 let po událostech z Pomsty Sithů (Revenge of the Sith) a těšit se můžeme na spoustu nových postav i na návraty starých známých. Tentokrát se ve vinylové podobě představí Purge Trooper v bojové pozici. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

399 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem. Tento Cable guy má podobu Megamana pro všechny milovníky retra.

749 Kč

Figurka – Cable Guy je navržený k držení PlayStation 5 DualSense, Xbox Series S/X ovladače nebo mobilního telefonu.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. V rukách Black Panthera z Marvel Comics bude váš ovladač či telefon v bezpečí.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá přítelkyně myšáka Mickeyho, myška Minnie!

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dráček Spyro v ledové (Ice) verzi vám váš ovladač či telefon krásně ohlídá.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dráček Spyro v ledové (Ice) verzi vám váš ovladač či telefon krásně ohlídá.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Vyzdobte si okolí konzole Master Chiefem z Halo: Infinite.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Deadpool.

749 Kč