www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Spyro Ice – 05060525893308

Tento zlevněný výrobek Figurka Cable Guy - Spyro Ice - 05060525893308 od výrobce se skvělou pověstí Exquisite Gaming máte možnost pořídit v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena již od 749 Kč.
EAN: 5060525893308
Figurka Cable Guy - Spyro Ice - 05060525893308

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dráček Spyro v ledové (Ice) verzi vám váš ovladač či telefon krásně ohlídá.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Akční dobrodružné sci-fi Lightyear (Rakeťák) představuje oficiální příběh o původu Buzze Rakeťáka – hrdiny, který inspiroval hračku ve filmech Toy Story (Příběh hraček). Postavy se dočkávají také svého ztvárnění v podobě vinylových Funko POP! figurek a to včetně samotného Buzze Lightyeara v XL-15 Suit se svým robotickým parťákem Soxem.

399 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Cheems Doge ze série memes!

749 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Anya Forger z anime a manga série Spy x Family.

749 Kč

Režisér legendárního Bladerunnera 2049 se rozhodl přinést klasiku sci-fi z osmdesátých let – Dune do kin. Vskočte do světa, který přesahuje vaši představivost spolu se společností Funko, která přichází s novými figurkami z tohoto legendárního universa. Tentokrát vám může poličku zdobit tato figurka jedné z hlavních postav – Chani.

399 Kč

Enderman možná na první pohled vypadá roztomile, ale dejte si pozor, abyste ho nevyprovokovali. Plyšová postavička ENDERMAN ze hry Minecraft.

499 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o album Back in Black australské rockové legendy AC/DC. Speciální deluxe edice v rozměrech vinylové desky.

1 899 Kč

Hulk (Bruce Banner) je jednou z postav The Infinity Saga, tedy prvních 23 filmů Marvel Cinematic Universe, a tak není divu, že se dočkává i speciální zelené figurky z řady POP! Art Series od společnosti Funko! Ozdobte si poličku!

499 Kč

Populární série figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o figurku ze známého dramatického seriálu streamovací služby Netflix Ozark, tentokrát je to Ruth Langmore s podobou herečky Julie Garner.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Ovladač vám pohlídá Hatsune Miku.

749 Kč

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Ovladač vám pohlídá Sonic v jeho Super podobě poté co posbíral všechny Chaos Emeralds.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará známý myšák Mickey Mouse.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Svěřte svůj ovladač či telefon Sonicovi.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá Diana Price jako Wonder Woman z komiksového univerza DC.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá sám Pennywise z hororu To(It) 2.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 3 metrovým MicroUSB kabelem a redukcí na Lighting. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Iron man.

749 Kč