www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Modern Sonic – 05060525895807

Žádaný produkt Figurka Cable Guy - Modern Sonic - 05060525895807 od kvalitního výrobce Exquisite Gaming jde sehnat právě zde za báječnou cenu! Teď za akční cenu 749 Kč.
EAN: 5060525895807
Figurka Cable Guy - Modern Sonic - 05060525895807

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará známý ježek Modern Sonic.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Nádherná minifigurka s podobou Meliny zpracovaná do nejmenšího detailu! Pokud jste se zakousli do nejnovější hry od FromSoftware, máme tu pro vás opravdovou lahůdku. Společnost Bandai vydává v sérii Figuarts mini tuto perfektně zpracovanou minifigurku Meliny, kterou můžete znát jako vaší průvodkyni a společnici ze hry. Figurka je vyrobena z kvalitních materiálů a určitě potěší každého hráče soulsovek. V této řadě figurek vychází také minifigurka Raging Wolf.

899 Kč

V nové řadě akčních figurek z DC Multiverse od společnost McFarlane se vám představí Bloodsport s bohatým příslušenstvím, sběratelskou kartou a obrázkem postav.

729 Kč

Máte rádi příběhy Medvídka Pú a jeho kamarádů? Pak se vám určitě bude líbit tento oboustranný plyšák! Z jedné strany je Medvídek Pů, z druhé oslík Ijáček. Postavičky mezi sebou můžete měnit jednoduchým otočením. Krásný dárek pro malé i velké fandy klasiky od společnosti Disney.

317 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o účastníky třetího dílu Guardians of the Galaxy. Tentokrát se představí Rocket.

399 Kč

Plyšák z oblíbené manga a anime série One Piece s podobou Tony Tony Chopper je příjemný na dotyk a jistě potěší všechny fanoušky anime.

549 Kč

First 4 Figures představuje novou figurku ze hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild a to postavu Revaliho. Jedná se o první figurku Šampiónů Hyrule (Champions of Hyrule). Tato detailní figurka představuje Revaliho v jeho typickém postoji s jeho typickou zbraní Great Eagle Bow. Figurka má krásnou základnu s logem Sheikah, který se objevuje na Sheikah Slate.

1 999 Kč

Figurka Disney – Mickey Mouse Classics. Vyrobena z vinylu. Pořiď si ikonickou postavičku jako POP! figurku společnosti Funko. Výška 9 cm.

399 Kč

Herní figurky Amiibo pro fanoušky Splatoon. Figurka je určena pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo.

899 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Cable Guy figurka je navržena k držení ovladače pro Playstation, Xbox nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Gollum z filmové trilogie Lord of the Rings (Pán prstenů) režiséra Petera Jacksona. I když musíme uznat, že se netváří, že by ho tato práce moc těšila.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem. Tento Cable guy má podobu Megamana pro všechny milovníky retra.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Vyzdobte si okolí konzole oblíbeným Crashem.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Joker je rozporuplná postava DC Comics a je jen na vás, jestli mu svěříte svůj ovladač či telefon.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá sám Pennywise z hororu To(It) 2.

749 Kč

Stojánek s podsvíceným ikonickým symbolem Batman, umístěným na vrcholu sloupku s osvětlenými okraji je vybaven patentovaným systémem R.E.S.T., který udrží cokoli od ovladačů až po telefon. Nová éra svítících nabíjecích stojanů, ideální pro ovladače PS5 nebo XboxS/X.

999 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Deadpool.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará známý myšák Mickey Mouse.

749 Kč