www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Joker – 05060525893148

Exkluzivní produkt Figurka Cable Guy - Joker - 05060525893148 od našeho výrobce Exquisite Gaming pohodlně nakoupíte tady nyní za extra cenu! Nyní pořídíte od 749 Kč.
EAN: 5060525893148
Figurka Cable Guy - Joker - 05060525893148

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Joker je rozporuplná postava DC Comics a je jen na vás, jestli mu svěříte svůj ovladač či telefon.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Funko POP! vinylová figurka Flareon z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka Flareon bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů a hry Pokémon GO. Chytíte je všechny?

399 Kč

Figurka z oblíbeného japonského anime Jujutsu Kaisen, představující hlavního záporáka Sukunu . Figurka je vyrobena z kvalitních materiálů a ručně malovaná. Perfektní přírůstek do vaší anime sbírky.

939 Kč

18cm vysoká, detailně zpracovaná PVC figurka představující hlavního hrdinu oblíbené manga a anime série One Piece, Monkey D. Luffyho. Krásný přírůstek do vaší anime sbírky!

1 599 Kč

Fanoušci DC Comics se mohou těšit na novou řadu POP! figurek, které ztvární jejich oblíbené komiksové hrdiny. Peacemaker je člen Sebevražedného oddílu (Suicide Squad) od DC Comics s vlastním seriálem a nyní si ho můžete pořídit i jako roztomilou vinylovou Funko POP! figurku. Rozšiřte si svou sbírku o dalšího komiksového hrdinu se superschopnostmi.

399 Kč

Detailně zpracovaná, 7,5 cm vysoká PVC figurka Narukami Ogosho z akčního rpg Genshing Impact. Tato figurka se dodává s fialovou podložkou, alternativním párem rukou bez meče a párem sandálů Perfektní zpracování s důrazem na detail z ní jistě udělá ozdobu každé Genshin Impact sbírky.

2 499 Kč

Nad skalnatým horským podstavcem, třímajícím mocnou a kouzelnou sekeru Stormbreaker, stojí Odinův syn ve své nové asgardské zbroji v odstínech modré, černé a zlaté. S dlouhou rudou kápí vlající na zádech se připravuje čelit hordě stínových stvoření vyvolaných děsivým God Butcherem. Inspirováno čtvrtým filmem „Thor: Love and Thunder“, Iron Studios představuje sošku „Thor BDS – Thor: Love and Thunder – Art Scale 1/10“, s bohem hromu, kterého opět hraje Chris Hemsworth, tvořící dokonalý pár se soškou „Mighty Thor Jane Foster BDS – Thor: Love and Thunder – Art Scale 1/10“ od Iron Studios.

6 799 Kč

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

399 Kč

Bendyfigs jsou ohebné akční figurky, které si můžete libovolně napózovat dle vlastního uvážení! Ve sběratelském balení také příslušenství a můžete si tedy vytvořit svou oblíbenou scénu z filmu, seriálu či videohry. Součástí řady, za níž stojí společnost The Noble Collection, je také původní Star Trek ze 60. let 20. století a jeho ikonické postavy jako například pan Spock.

549 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. V rukách Black Panthera z Marvel Comics bude váš ovladač či telefon v bezpečí.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Iron man.

749 Kč

Cable Guy figurka je navržena k držení ovladače pro Playstation, Xbox nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Sally, kterou znáte z vánoční klasiky The Nightmare Before Christmas (Ukradené Vánoce).

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Stylově si vybavte okolí konzole Vault Boyem.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Vyzdobte si okolí konzole Master Chiefem z Halo: Infinite.

749 Kč
-20%

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Chewbacca (Žvejkal) ze Star Wars (Hvězdné války) váš ovladač či telefon jistě ochrání.

599 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá sám Pennywise z hororu To(It) 2.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará známý myšák Mickey Mouse.

749 Kč