www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Harley Quinn – 05060525894749

Hodně povedený produkt Figurka Cable Guy - Harley Quinn - 05060525894749 od výrobce se skvělou pověstí Exquisite Gaming snadno pořídíte již dnes za super peníze! V akci za cenu 749 Kč.
EAN: 5060525894749
Figurka Cable Guy - Harley Quinn - 05060525894749

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá Harley Quinn, oblíbená postav ze světa komiksu DC.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Plyšák ze seriálu Tlapková patrola. Tato roztomilá hračka potěší každého milovníka Tlapkové patroly (Paw Patrol).

399 Kč

Herní figurka Amiibo Boy pro fanoušky střílečky Splatoon. Figurka je určena pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo.

395 Kč

Velký čaroděj Albus Brumbál (Dumbledore) se představuje jako vinylová Funko POP! figurka pro fanoušky magického světa čar a kouzel!

399 Kč

Společnost Funko přichází s novými figurkami ze světa komiksu DC a těšit se můžete na Harley Quinn ve speciální podobě k příležitosti Dia de los Muertos (mexický svátek Den mrtvých).

399 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o figurky z filmu Black Panther: Wakanda Forever od studia Marvel. Svou figurkou se tak může pochlubit Attuma. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

439 Kč

Řada figurek POP! s podtitulem Rocks od společnosti Funko se zaměřuje na slavné hudební hvězdy a přetváří je do podoby vinylových figurek. V tomto případě se jedná o Roba Halforda, frontmana britské heavymetalové legendy Judas Priest.

439 Kč

Přáli jste si mít svou vlastní 9S (nebo chcete-li YoRHa No.9 Type S) doma? Tak s tímto plyšákem si můžete splnit své přání a mít androidku z populární japonské hry NieR Automata i ve svém hráčském doupěti.

899 Kč

Společnost Funko představuje dlouho očekávané figurky POP! inspirované seriálem Zaklínač (The Witcher) od Netflixu podle populární knižní ságy od Andrzeje Sapkowského. Hlavní hrdina Yennefer z Vengerbergu je mocnou čarodějkou, která uhrane vaší sbírku!

399 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Joker je rozporuplná postava DC Comics a je jen na vás, jestli mu svěříte svůj ovladač či telefon.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Ghost z Call of Duty: Warzone. Na toho si dovolí opravdu málokdo a tak se o zvoje zařízení nebudete muset strachovat.

749 Kč
-20%

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu.

599 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Na jedné straně je USB a na druhé straně je rozdvojen na Micro USB a USB-C. Stylově si vybavte okolí konzole známým mluvkou Grootem.

749 Kč

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Venomopool (Deadpool s Venomem).

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Svěřte svůj ovladač či telefon Spider-Manovi.

749 Kč

Stojan na gamepad nebo váš chytrý telefon v podobě Terminátora T-800. Svěřte svůj DualShock 4 nebo Xbox One Wireless Controller do rukou obávaného kyborga z budoucnosti.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá sám Jack Skellington z Ukradených vánoc Tima Burtona (The Nightmare before Christmas).

749 Kč