www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Captain America – 05060525893827

Žádaný produkt Figurka Cable Guy - Captain America - 05060525893827 od dodavatele kvalitních produktů Exquisite Gaming jednoduše seženete teď v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 749 Kč.
EAN: 5060525893827
Figurka Cable Guy - Captain America - 05060525893827

Cable Guy je navrhnut k držení DualShocku či DualSense, Xbox ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Captain America.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Mladá kunoichi, členka původního týmu 7, ukázala svůj jas a odhodlání naplnit svůj osud a stát se dokonalým ninjou. Ohromující charakter, Sakura přináší osvěžující dotek do řady SFC od ABYstyle Studio!

699 Kč

Nové pokračování legendárních Krotitelů duchů s názvem Krotitelé duchů: Odkaz (Ghostbusters: Afterlife) představuje novou generaci hrdinů. Rozšiřte si svou sbírku vinylových Funko POP! figurek třeba o Podcasta.

399 Kč

Blizzard Legends představuje postavu ze hry Diablo 3 – zbožnou bojovnici Crusader. Krásná detailní soška potěší každého fanouška populární série akčních RPG her od Blizzardu!

1 799 Kč

Figurka s podobou Trona ze stejnojmenného klasického sci-fi Tron z roku 1982 od umělců z DiamondSelect. Figurka má 16 nastavitelných kloubů, které vám umožní si ji upravit do požadované polohy tak, aby se co nejlépe vyjímala na vaší poličce. Balení obsahuje příslušenství včetně vyměnitelných rukou. Figurka je vyrobená z kvalitních materiálů ručně malovaná a bude z ní jistě perfektní dárek pro každého sci-fi nadšence!

729 Kč

Pokud jste fanoušky Gengara, nyní si ho můžete pořídit v měkoučké Squishmallow plyšové podobě!

1 199 Kč

What if …? je animovaný seriál inspirovaný stejnojmenným komiksem gigantu Marvel ze streamovací služby Disney+. Nalezneme v něm okamžiky ze všech 23 filmů Infinity Saga, které se ale odehrají jinak, než jak si pamatujeme. Funko POP! přináší své vinylové figurky této alternativy s postavami jako například Zombie Scarlet Witch (Wanda Maximoff).

399 Kč

Krásná figurka s podobou Six, hlavní hrdinky hororové adventury Little Nightmares od vývojářů z Tarsier Studios. Figurka od společnosti BanPresto je zpracována do nejmenších detailů a ručně malovaná. Skvělý dárek pro fanoušky této videohry a pro všechny, kteří se rádi bojí.

899 Kč

Funko POP! figurka k seriálu Disney+ Obi-Wan Kenobi, ve kterém se vrací milovaná postava Mistra Jedi s tváří Ewana McGregora. Seriál se odehrává 10 let po událostech z Pomsty Sithů (Revenge of the Sith) a těšit se můžeme na návrat mnoha známých postav. Nechybí ani inkvizitorka Reva (také známá jako Third Sister). Její figurka má kývací hlavu (bobble-head), je detailně zpracovaná a jistě potěší všechny fanoušky světa Star Wars (Hvězdných válek).

399 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Figurka – Cable Guy je navržený k držení PlayStation 5 DualSense, Xbox Series S/X ovladače nebo mobilního telefonu.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem. Tento Cable guy má podobu Megamana pro všechny milovníky retra.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Ovladač vám pohlídá Hatsune Miku.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Chun-Li ze série Street Fighter.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 3 metrovým MicroUSB kabelem a redukcí na Lighting. Vaše zařízení vám podrží známý hrdina ze světa komiksu Marvel – Iron man.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače, ProControlleru nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem. Ovladač vám pohlídá Diana Price jako Wonder Woman z komiksového univerza DC.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Buzz Lightyear z Toy Story.

749 Kč