www.skycomm.cz

Figurka Cable Guy – Buzz Lightyear – 05060525893070

Kvalitní a žádaný produkt Figurka Cable Guy - Buzz Lightyear - 05060525893070 od skvělé značky Exquisite Gaming je k získání aktuálně na našich stránkách v akci. Právě teď jen za 749 Kč.
EAN: 5060525893070
Figurka Cable Guy - Buzz Lightyear - 05060525893070

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Buzz Lightyear z Toy Story.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Sérii Assassin’s Creed nejvíce ovlivnili dva hrdinové – Altair a Ezio. Ty nyní můžete mít jako krásné zarážky na knihy, videohry či filmy, které je ochrání před Templáři! Na jedné straně stojí Altair Ibn-La Ahad a na té druhé Ezio Auditore. Oba mají své skryté čepele připraveny! Krásně malované resinové zarážky potěší každého fandu legendárních her od Ubisoftu.

2 299 Kč

Společnost Funko přichází s novými figurkami ze světa komiksu DC a těšit se můžete na originálního Jokera.

399 Kč

Nový film od Marvelu s názvem Doctor Strange in the Multiverse of Madness (Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství) přináší i svou vlastní řadu vinylových figurek Funko POP! a to včetně Sary.

399 Kč
-20%

Sebevědomý a statečný, nazývaný svými bratry Leo, postupuje se svými dlouhými meči Ninjato přes podstavec s krytem průlezu u nohou, jeden z vchodů do jejich úkrytu. Iron Studios tak představuje svou sochu „Leonardo – TMNT – MiniCo“, s nejstarší želvou mezi jeho bratry, je také jejich poradcem a vůdcem.

952 Kč

Pro všechny fanoušky Sci-Fi blockbusteru Jamese Camerona Avatar přichystala společnost Funko sérii vinylových POP! figurek. Tentokrát se představí hlavní záporák Miles Quaritch.

399 Kč

Funko POP! figurka z populární mangy a anime Boruto sleduje další generaci hrdinů známých ze ságy o Narutovi. Nyní se představuje Shikadai.

399 Kč

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Alien Hominid ze stejnojmenné hry.

749 Kč

Nasbírejte celkem 16 různých figurek z kultovní multiplayerové hry Among Us od vývojářů ze studia Innersloth. Každé balení obsahuje 3 figurky v náhodném pořadí . Hlavně pozor na podvodníka (Impostor)!

409 Kč
Máme v nabídce od značky Exquisite Gaming

Kompatibilní s většinou typů chytrých telefonů a konzolových ovladačů, včetně PlayStation 5 DualSense nové generace, Xbox Series S/X a všech iPhonů. Ovladač vám pohlídá imperiální Stormtrooper z Hvězdných Válek (Star Wars).

749 Kč

Figurka – Cable Guy je navržený k držení PlayStation 5 DualSense, Xbox Series S/X ovladače nebo mobilního telefonu.

749 Kč
-60%

Nabícejí stojánek Cable Guys je navrhnutý k nabíjení PS5 nebo XboxS/X ovladače, nabízí celkem 3 USB porty a samostatný držák na mobilní telefon. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem.

399 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Svěřte svůj ovladač či telefon Spider-Manovi.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. O ovladač se osobně postará Deadpool.

749 Kč

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Svěřte svůj ovladač či telefon Vault Boy 76.

749 Kč
-60%

Nabícejí stojánek Cable Guys je navrhnutý k nabíjení PS5 nebo XboxS/X ovladače, nabízí celkem 3 USB porty a samostatný držák na mobilní telefon. Dodávaný je v balení společně s 1,2 metrovým USB-C kabelem.

399 Kč

Stojánek s podsvíceným ikonickým symbolem Batman, umístěným na vrcholu sloupku s osvětlenými okraji je vybaven patentovaným systémem R.E.S.T., který udrží cokoli od ovladačů až po telefon. Nová éra svítících nabíjecích stojanů, ideální pro ovladače PS5 nebo XboxS/X.

999 Kč