www.skycomm.cz

Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 30m – DK-1512-300

Tento skvělý produkt Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 30m - DK-1512-300 od značky s dobrým jménem Digitus naleznete zde za skvělou cenu. Stojí teď u nás 159 Kč.
EAN: 4016032318651
Digitus Ecoline Patch Cable
Ověřit dostupnost
Značka: Digitus
159 179 Kč Sleva -11%

Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 30 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.

Další zboží z kategorie Kabely

Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 15 m.

649 Kč
Máme v nabídce od značky Digitus

Mobilní stolní nabíjecí skříň pro notebooky a tablety do 14“. Sterilní úložiště s UVC. Kapacita 10 stanic. Přední ocelové dveře. Ventilátor s teplotním čidlem. LED indikace. Protiskluzový podstavec. Příkon: C19; 110V/220V AC, 50/60 Hz, 16A. Výstup USB-C 18W (5 V 3A/9V 2A/12V 1,5A) na port; 180W max. Napájecí kabel 2 m. Výkon 3 500W. Rozměry 345 × 360 × 370 mm.

13 999 Kč

Konzole s integrovaným KVM pro ovládání počítačů a serverů v racku, 17“ TFT monitor, rozlišení 1280×1024 @ 60Hz, 16-portový KVM přepínač, klávesnice (US), touchpad s 2 funkčními tlačítky, výška 1U.

24 099 Kč

Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 20 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.

119 Kč

Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 15 m.

649 Kč

Adaptérový kabel DisplayPort, DP – HDMI typ AM / F s poniklovaným povrchem konektoru zajišťuje nižší zátěž rozhraní. Bez blokování, kompatibilní s DP 1.1a, CE, bl, délka 15 cm.

259 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.

328 Kč

Praktický rozbočovač, vhodný pokud potřebujete připojit dva přístroje k jednomu D-Sub rozhraní, konektory: 2x D-Sub 15pin samice a 1x D-Sub 15pin samec, pozlacené konektory pro lepší přenos dat, dvojité stínění, délka 0,2m.

189 Kč

Polička pro tablety, notebooky a smartphony, rozkládací, rozměry 1U.

2 081 Kč