www.skycomm.cz

Desková hra Terra Mystica – Oheň a led, rozšíření – 162

Nový produkt Desková hra Terra Mystica - Oheň a led, rozšíření - 162 originál od výrobce Mindok snadno seženete zde za super cenu! Momentálně v akci za 799 Kč.
EAN: 8595558301621
Desková hra Terra Mystica - Oheň a led
Ověřit dostupnost
Značka: Mindok
799
Popis produktu

Rozšíření pro hru Terra Mystica. Oheň a led svírají kontinent Terra Mystica a původní obyvatelé se musejí připravit na ještě ostřejší konkurenci. A aby toho nebylo málo, přicházejí do hry dva další národy, kteří ani nedodržují nejzákladnější pravidlo – jeden typ krajiny (to by třeba takového Půlčíka nenapadlo ani ve snu)!

Další zboží z kategorie Společenské hry
Karetní hra Dominion - 99688

Stojíte na počátku budování svého impéria, máte pouze malé pozemky a pár zlaťáků. Pomocí různých strategií zajistěte co nejrychlejší rozkvět své říše a staňte se pánem nejmocnějšího dominia. Hra obsahuje 500 základních karet a zvládnete ji odehrát za 20-40 minut. Vhodná je pro děti od osmi let.

1 199 Kč
Soubor her Small Foot Hrací kostky a karty

Tento vysoce kvalitní dřevěný box je jako malé kasino! Uvnitř najdete balení karet a 5 kostek. Box obsahuje 2 balíčky 54 karet, takže s nimi můžete hrát mnoho klasických her. Část boxu v sobě má zelenou látku, která je ideální pro hody kostkou. Zámkem lze box bezpečně zavřít, hra je tedy ideální i na cesty. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí.

268 Kč
Desková hra Canvas - RTICAN01CZSK

Ve hře Canvas se stáváte malířem soutěžícím na prestižním uměleckém festivalu. Nasbírejte průhledné karty a skládejte je přes sebe, čímž vytvoříte obraz. V závislosti na tom, jaké karty a v jakém pořadí použijete, odkryjete či překryjete symboly pro získání odměn.

859 Kč
Desková hra Tajuplné říše - Prokletý poklad

Rozšíření Prokletý poklad přidává do fantasy karetní hry Tajuplné říše dva moduly, které se dají použít samostatně nebo společně k základní hře. V prvním modulu je balíček prokletých předmětů, které hráči mohou použít ve svém tahu či namísto něj a silnými efekty ovlivní hru, ale jejich použití přináší hráči na konci hry záporné body.

389 Kč
Máme v nabídce od značky Mindok
Karetní hra Opuštěná knihovna - Úniková hra - 442

Jenom jste si chtěli prohlédnout pár knih…. Když jste se později chtěli vrátit domů, zjistili jste, že je východ zamčený. A pokud jej chcete odemknout, musíte rozluštit nejednu hádanku. Dejte hlavy dohromady a najděte cestu ven z opuštěné knihovny.

349 Kč
Desková hra Desítka: 1.rozšíření - 407

Oblíbili jste si hru Desítka? V tomto rozšíření najdete kompletní novou sadu karet! 200 nových okruhů, 2000 nových otázek a odpovědí. Ty můžete se základní hrou promíchat, nebo okruhy ze základní hry kompletně vyměnit. Nelze hrát bez základní hry Desítka.

369 Kč
Desková hra Carcassonne - Big Box 2022 - 291

Carcassonne Big Box je balení základní hry Carcassonne společně s jedenácti rošířeními. Ve velké krabici najdou fanoušci Carcassonne legendární základní hru, dále dvě velká rozšíření a devět malých.

1 229 Kč
Karetní hra Citadela - Metropole

Díky 14 zbrusu novým budovám se vaše město změní v Metropoli. Metropole je minirozšíření pro hru Citadela, které je kompatibilní s novým vydáním hry i s Citadelou Deluxe.

149 Kč