www.skycomm.cz

Desková hra EkoToys – Domino, dřevěné, barevné – EK014

Tento velmi žádaný produkt Desková hra EkoToys - Domino, dřevěné, barevné - EK014 od výrobce s mnohaletou tradicí EkoToys můžete koupit zde teď za výhodné peníze. Na našich stránkách za 699 Kč.
EAN: 5901549780123
Desková hra EkoToys - Domino
Ověřit dostupnost
Značka: EkoToys
699 728 Kč Sleva -3%
Popis produktu

Sada obsahuje 430 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva ve 4 barvách včetně kostek sjezdové dráhy. Bezpečnost: Kostky jsou potažené lakem, jenž má certifikát pro výrobky určené dětem. Výroba kostek je v souladu s normami CE, zajišťující bezpečnou hru Vašeho dítěte. Bezpečnost hraní zajišťuje i větší velikost kostek tak, aby je dítě při hře nemohlo polknout.

Další zboží z kategorie Společenské hry
Krabička na karty Ultra Pro - Pokémon Scorching Summit Alcove Click

Luxusní a pevná krabička od společnosti Ultra na váš herní balíček karet Pokémon TCG. Krabička se magneticky uzavírá a drží tak vaše karty v bezpečí. Celkově se do krabičky vejde až 100 karet v obalu. Ke krabičce navíc dostanete 4 vyměnitelné odznaky.

749 Kč
Váček na kostky The Witcher - Geralt School of Wolf - 05907699496204

Skvělý bavlněný pytlík, ve kterém by i Geralt z Rivie uchovával své kostky na kostkový poker, skvěle poslouží na jakékoliv kostky v naší nabídce, obzvláště pak na ty přímo inspirované videoherním Zaklínačem od polských CD Projekt RED.

299 Kč
Hlavolam EscapeWelt - Dračí dům

Japonský truhlář Asahi celé mládí zasvětil péči a ochraně svého jediného syna, Ryota. Hned po dosažení plnoletosti se syn osamostatnil a odstěhoval do Tokia. Roky plynuly a Ryoto v záplavě všedních starostí na svého otce postupně zapomněl. Asahi se po čase doslechl, že jeho syn již má rodinu a děti. Tolik snil je všechny spatřit… Jedné noci se mu ve snu zjevil drak, který k němu promlouval. Když se truhlář vzbudil, našel na stole nákres dřevěné hračky. Odhodlal se ji vyrobit a jen co ji dokončil, na dveře zaklepal Ryoto s celou rodinou!

1 199 Kč
Desková hra Děti z Carcassonne - 028

Dětská varianta světoznámé hry Carcassonne. Jedenkrát za rok se pořádá slavnost, při které ze všech ohrad vypustí krávy, ovce a slepice. Děti z Carcassonne se pak celý den baví tím, že zvířata zahánějí zpátky do ohrad. Běhají po cestách a loukách v okolí hradu proto, aby všechna zvířata byla zpátky doma před setměním.

589 Kč
Máme v nabídce od značky EkoToys

Sada obsahuje 830 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva včetně kostek sjezdové dráhy. Kostky jsou přírodní (bez barev). Garantujeme úžasnou, bezpečnou a vzdělávací zábavu Vašeho dítěte.

949 Kč
Hračka EkoToys - Domino

Sada obsahuje 830 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva včetně kostek sjezdové dráhy. Kostky jsou přírodní (bez barev). Garantujeme úžasnou, bezpečnou a vzdělávací zábavu Vašeho dítěte.

949 Kč
Desková hra EkoToys - Domino

Sada obsahuje 830 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva ve 4 barvách včetně kostek sjezdové dráhy. Bezpečnost: Kostky jsou potažené lakem, jenž má certifikát pro výrobky určené dětem. Výroba kostek je v souladu s normami CE, zajišťující bezpečnou hru Vašeho dítěte. Bezpečnost hraní zajišťuje i větší velikost kostek tak, aby je dítě při hře nemohlo polknout.

1 199 Kč
Stavebnice EkoToys - Dřevěné kostky XL

Balení obsahuje 220 kusů dřevěných kostek vyrobených z bukového dřeva, které pomůžou Vašemu dítěti v přirozeném rozumovém rozvoji. Dítě se snadněji naučí počítat, hra v něm vzbudí kreativnost, rozlišování barev a geometrických figur.

999 Kč