www.skycomm.cz
PODKATEGORIE
Nejnovější produkty

Figurka The Witcher 3 – Rock Troll – 0761568010152

V sérii zaklínačských figurek od Dark Horse se představuje Skalní Troll. Pokud při túře vysoko v horách narazíte na kráčející kámen, nemyslete si, že vás klamou oči. Místo toho vytáhněte meč – před vámi totiž stojí skalní troll. Pravda, ne každé setkání s těmito tvory končí bojem. Zatímco někteří z těchto skalních tvorů jsou vyloženě nepřátelští, s jinými se dá domluvit a nechtějí nic jiného než vyměňovat hádanky, zpívat nebo si popovídat o guláši. Doufejme, že tenhle patří k těm druhým…

2 099 Kč

Figurka The Witcher 3 – Werewolf – 0761568010114

V sérii zaklínačských figurek od Dark Horse se představuje smrtící Vlkodlak. Prokletí lykantropie ožívá v této detailní figurce vlkodlaka, která detailně zachycuje děsivou krásu těchto krvelačných monster ze světa Zaklínače! Rozšiřte svou sbírku figurek ze hry Zaklínač 3: Divoký hon. Za chování figurky během úplňku neručíme.

2 099 Kč

Figurka Mass Effect – Liara T’Soni – 0761568009941

Perfektně zpracovaná figurka od umělců z Dark Horse, zobrazující Liaru z legendární série Mass Effect od Bioware. Dr. Liara T’Soni je asarijská výzkumnice, jedna z největších odbornic na protheanskou technologii a kulturu v galaxii a také neocenitelná součást vašeho týmu ve hře. Součástí figurky je také její dron virtuální inteligence Glyph, kterého získala v době, kdy se stala Shadow Brokerem. Naprostá povinnost pro všechny fanoušky série Mass Effect.

1 299 Kč

Figurka Mass Effect – Garrus Vakarian – 0761568009934

Perfektně zpracovaná figurka od umělců z Dark Horse, zobrazující Garruse z legendární série Mass Effect od Bioware. Garrus Vakarian, turianský odstřelovač a bývalý bezpečnostní důstojník C-Sec byl vaším klíčovým spojencem v boji proti invazi Reaperů do galaxie. Jeho zkušenosti a ochota ušpinit si ruce, aby zvítězil, z něj udělaly neocenitelného vaší posádky. Přidejte tuto figurku do vaší Mass Effect sbírky!

1 299 Kč