www.skycomm.cz

Cotton Candy Cup Barbie, cukrová vata, 8x20g – 2800012

Hodně prodávaný produkt Cotton Candy Cup Barbie, cukrová vata, 8x20g - 2800012 od známého předního výrobce Cukrovinky MSI snadno seženete v naší online nabídce výhodně. Výhodně za cenu 149 Kč.
EAN: 4004641121618
Cotton Candy Cup Barbie

Cukrová vata v kelímku (Barbie).

Další zboží z kategorie Chuťovky

Máš to rád hodně horké? Nejpálivější chilli paprička světa Carolina Reaper u Telcka. Vepřové maso z českých chovů nejvyšší kvality, nakládané v mořském solném květu, pozvolna přirozeně zrající v temných komorách, bez konzervantů, barviv a tepelné úpravy.

96 Kč
-10%

XBEAM Energy Caps jsou kapsle nabité pečlivě vybranými látkami, díky kterým hra nikdy nekončí. Obsahují 13 aktivních složek, které vyhledávají hráči ve světě e-sportu s cílem podpory herního výkonu. Ve složení nechybí ani adaptogeny, které mohou pomoci lépe zvládat napětí ze stresujících online soubojů. Spolehlivě tak poslouží na cestě za vítězstvím během každého zápasu.

389 Kč

Želé ovocný pendrek. Mix 4 příchutě – jahoda, citron, černý rybíz, jablko.

525 Kč

Obsahuje mikroenkapsulovaný kofein s prodlouženým uvolňováním a koncentrovaný extrakt papriky s kapsaicinem s postupným uvolňováním účinné látky bez žaludečních potíží. Doplněk stravy ALAVIS™ MAXIMA Spalovač tuků je sestaven ze tří hlavních složek, které vám pomohou k urychlení spalování kalorií, udržení hmotnosti pod kontrolou, nezatíží žaludek a zvýší výkon.

531 Kč
-4%

Chceš si užít pořádnou porci zábavy s neobyčejným lízátkem? Brain pop tě dostane. 5x změní barvu a chuť, a na konci tě čeká žvýkačka.

259 Kč

Jeden z nejoblíbenějších přírodních přípravků na spaní.

157 Kč

Zdravé ovocné pochoutky vyrobené jen z ovoce bez přidaného cukru do tvaru šneků. Pochoutky obsahují bláznivou porci ovoce, která si díky nízkým teplotám při výrobě uchovala přirozené vitamíny.

29 Kč
-23%

Doplněk stravy Omega 3 je zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Obsahuje 90 kapslí, což znamená 90 dávek při dávkování jednu kapsli 3x denně. Užívá se s jídlem, zapíjí se vodou.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Cukrovinky MSI

Želé ovocný pendrek. Mix 4 příchutě – jahoda, citron, černý rybíz, jablko.

525 Kč

Cukrová vata s jablečnou příchutí.

48 Kč

Bonbóny – šumivé, 105 g.

29 Kč

Šťavnaté pendreky s ovocnou jahodovou příchutí, 30 ks pendreků v balení.

291 Kč

Lízátka se žvýkačkou. 30 g. 25 ks.

233 Kč

Bonbóny – žvýkací, zásobník na žvýkačky, 40 g.

48 Kč

Lízátko Heart Pop Rainbow ve tvaru srdíčka. Vícebarevné. Gramáž 80 g.

44 Kč

Tvarovaní draci jasných barev zaujmou a potěší malé i velké svou jedinečnou ovocnou chutí! Formované želé ve tvaru draka.

389 Kč