www.skycomm.cz

CONNECT IT CKB-4040-CS, CZ/SK – CKB-4040-CS

Žádaný produkt CONNECT IT CKB-4040-CS, CZ/SK - CKB-4040-CS od našeho známého výrobce CONNECT IT lze získat zde teď právě trvale výhodně. Zrovna teď v akci za 399 Kč.
EAN: 8595610623111
CONNECT IT CKB-4040-CS

Podsvícená klávesnice určená pro domácí využití, klasické rozložení kláves, speciálně upravená konstrukce nizkoprofilových tlačítek, membrány pro tichý a měkký chod, osvětlení je možné úplně vypnout, vysoká odolnost polepů kláves (i pro psaní s dlouhými nehty), kabel 1,5m.

Další zboží z kategorie Klávesnice

Klávesnice kancelářská, bezdrátová, s vysokou výdrží baterie pro každodenní využití. Připojení pomocí Bluetooth 5.1 s dosahem až 10m nebo USB přijímače, indikátory klávesy Caps lock a baterie, rozměry 193,5 mm x 547,3 mm x 24 mm. Hmotnost 700 g.

1 099 Kč

Klávesnice za velmi přijatelnou cenu vhodná do domácnosti i kanceláře, slim design, technologie pro minimální namáhání kloubů se středním zdvihem tlačítek, CZ/SK rozložení kláves, rozhraní USB.

129 Kč

Bezdrátová klávesnice s typem připojení Bluetooth Classic 3.0 s dosahem až 10 m a s funkcí Easy-Switch. LED indikátory baterie a tří kanálů Bluetooth. Přístupové klávesy: domů, zpět, přepínání aplikací nebo místní nabídka. Rozměry klávesnice 124 x 279 x 16 mm. Hmotnost 423 g. Klávesnice má anglické popisky kláves.

1 049 Kč

Kancelářská drátová klávesnice značky Genius se standardním rozložením s CZ/SK layoutem. Předností je odolnost vůči polití. Rozhraní: USB.

209 Kč
-10%

Výkonný herní set klávesnice a myši. Klávesnice: mechanické pístové spínače, RGB podsvícení s řadou efektů v 6ti oblastech, voděodolná konstrukce, řada klávesových zkratek, extrémně stabilní protiskluzová herní základna. Myš: optická myš vhodná pro praváky i pro leváky, spínače OMRON, 5000 DPI nastavitelný v 5 krocích, RGB podsvícení loga a spodní části myši. Počet tlačítek 6. Doba odezvy 1 000 Hz. Délka kabelu s pozlaceným konektorem 1.8 m. Rozhraní USB 2.0. Rozměry 118 x 62 x 37 mm. Hmotnost bez kabelu 89 g. Software pro úpravu a nastavení Dragon Center u obou.

1 484 Kč

Kancelářská klávesnice Razer Pro Type Ultra vám poskytne při hře i práci nezbytnou mobilitu díky podpoře bezdrátového připojení Bluetooth. Bílé podsvícení usnadní orientaci na klávesnici při snížené viditelnosti. Je vybavena mechanickými spínači Razer s životností až 80 milionů kliknutí. Disponuje vysokoprofilovými klávesami s přesnou odezvou. Klávesy jsou plně programovatelné včetně nahrávání maker. Klávesnice má numerickou část.

4 799 Kč

Luxusní klávesnice CHERRY s nízkým zdvihem kláves, připojení pomocí kabelu a USB konektoru, 6 přednastavených kláves.

799 Kč

Elegantní sada bezdrátové klávesnice a myši tenkého designu, klávesnice: příjemný zdvih, možnost ovládání multimédií, numerický blok, myš: technologie snímání BlueTrack, moderní Bluetooth 4.0 rozhraní, stylový design.

2 299 Kč
Máme v nabídce od značky CONNECT IT

Špičková herní židle s ergonomickým tvarováním skořepiny. Polstrování z kvalitní PU kůže. Ocelový rám s dlouhou životností. Stabilní a bezpečná konstrukce. Houpací mechanismus se zámkem (houpací nebo fixní poloha). Pojezdová kolečka s DoubleWheel konstrukcí. Područky s měkkým polstrováním a možností úplného vyklopení do vertikální polohy. Otočná kolem své osy o 360°.

3 186 Kč

Externí box v elegantním designu. Kompaktní rozměry, robustní konstrukce, konektor USB-C. Kapacita až 2 TB, rychlost přenosu až 10 Gb/s. LED indikátor, Plug & Play. Kabel o délce 25 cm. Rozměry 110 × 42 × 11 mm, hmotnost 65 g.

799 Kč

Externí box pro 2,5“ HDD/SSD, plastové šasi s hliníkovým čelem, interní rozhraní SATA, externí rozhraní USB 3.0, rychlost přenosu dat až 5 Gb/s, integrovaný USB kabel, instalace disku bez nářadí.

229 Kč

Speciální polohovatelná podložka pod nohy konstruována tak, aby umožnila při sezení zaujmout optimální pozici se správným držením celého těla. Pomáhá snižovat napětí a únavu nohou, zad i krku.

699 Kč

Stolní mikrofon. LED podsvícení. Ideální pro záznam hlasu, zvuků a ruchů, hraní her, streamování, chatování. Stojánek pro mobilní telefon. Stabilní základna s „X-shape“ designem. Přepínač ON/OFF. Flexibilní rameno mikrofonu, robustní kovový oplet. Odnímatelný ochranný filtr. Prémiový textilní oplet přívodního kabelu. Protiskluzové podložky základny. Speciální kardioidní směrová charakteristika pro potlačení hluku.

599 Kč

Vertikální ergonomická myš odstraňuje napětí v zápěstí a předloktí, tím zamezuje vzniku syndromu karpálního tunelu. Menší provedení spíše pro ženy, pravoruká, bezdrátová s 6 tlačítky, napájení 1x AA baterie, bezdrátová technologie 2,4 GHz.

399 Kč

Datový kabel pro nabíjení a synchronizaci kompatibilních mobilních přístrojů. Konektory microUSB – USB; kompatibilní s telefony Samsung, HTC, Blackberry a jinými telefony s microUSB portem; délka 1m, bílé barevné provedení.

69 Kč

Univerzální držák do auta, kompatibilní se všemi mobilními telefony do šířky 90 mm a hloubky 10 mm (včetně pouzdra), připevnění do větrací mřížky. 360° kloub pro všesměrové nastavení, čtyřbodový systém uchycení pro automatickou aretaci telefonu v držáku. Utahovací matice v zadní části pro rychlé a komfortní nastavení do optimálního pozorovacího úhlu. Maximální eliminace vibrací mobilního telefonu díky antivibrační konstrukci držáku. Možnost bezproblémového připojení nabíjecího kabelu do mobilního telefonu.

219 Kč