www.skycomm.cz

Chupa Chups Mango, limonáda, mango, 345ml – 08801069413310

Nejprodávanější produkt Chupa Chups Mango, limonáda, mango, 345ml - 08801069413310 od skvělého výrobce Chupa Chups lze zakoupit nyní pořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 29 Kč.
EAN: 8801069413310
Chupa Chups Mango

Chupa Chups perlivá limonáda s příchutí manga. Podávejte chlazené.

Další zboží z kategorie Chuťovky

Maliny a ostružiny jsou tradiční želé bonbony s ovocnou příchutí od značky Pedro. Nemusí být sezóna zahradního ovoce, ale i tak si můžete pochutnat na malinách a ostružinách.

29 Kč

Gurmánské želé fazolky Jelly Belly v oblíbených kyselých příchutích. Příchutě: kyselé zelené jablko, třešeň, hrozno, citron, pomeranč.

59 Kč

Lahodné žvýkací bonbóny ve tvaru fazolek. V sáčku o hmotnosti 70 g. 20 výtečných příchutí, země původu Thajsko.

59 Kč

Díky praženým kešu ořechům, mandlím a arašídům je tento mix obzvláště křupavý. Směs je dokonale zakončena sladkostí mimořádně velkých rozinek. Jako zdroj bílkovin Vám směs dodá dostatek energie před další lekcí jógy nebo po výstupu do hor.

43 Kč

Dóza obsahuje 30 ks ovocných šťavnatých želatinových pendreků v cukru v duhových barvách.

349 Kč

Mix plodů ořechů, obsahuje pekanové, lískové ořechy, pistácie, mandle, kokosové plátky arašídy a navíc kukuřičné lupínky v bílé čokoládě. Hmotnost balení 400g.

169 Kč

Bestseller v kategorii funkčních nápojů, který se postará o kvalitní hydrataci při intenzivním tréninku i během náročného dne. Osvěžující drink bez cukru je obohacený o L-karnitin, kofein a taurin, je s oblibou používán pro podporu fyzického výkonu a zlepšení soustředění a je oblíbený nejen v období redukce hmotnosti.

29 Kč

Nealkoholický ochucený nápoj 680 ml. Při vytváření dietní verze této nejprodávanější řady zeleného čaje se nedělaly žádné kompromisy v chuti a kvalitě. Jedná se o stejný prémiový zelený čaj a ženšen pravý. Místo cukru obahuje nádech medu pro zajištění příjemné chuti v každém doušku.

55 Kč
Máme v nabídce od značky Chupa Chups

Limonáda Chupa Chups s příchutí maliny a smetany.

35 Kč

Chupa Chups osvěžující limonáda s příchutí hroznů. Objem 345 ml.

39 Kč

Všemi milovaná lízátka Chupa Chups teď přicházejí v nové, limonádové podobě. Tato příchuť třešnové žvýkačky rozhodně stojí za vyzkoušení!

39 Kč

Nealkoholický nápoj s příchutí vodního melounu.

39 Kč

Chupa Chups osvěžující limonáda s příchutí jahoda. Objem 345 ml.

39 Kč

Chupa Chups osvěžující limonáda s příchutí pomeranč. Objem 345 ml.

39 Kč

Všemi milovaná lízátka Chupa Chups teď přicházejí v nové, limonádové podobě. Tato melounová příchuť rozhodně stojí za vyzkoušení.

39 Kč

Limonáda Chupa Chups s příchutí manga.

35 Kč