Máme v nabídce od značky CurePink

Kšiltovka s rovným kšiltem (snapbacl) potěší především všechny fandy Marvelu. Zdobí jí výrazný znak Black Panthera v zářivých barvách z filmu Black Panther: Wakanda Forever. Kšiltovka má nastavitelnou velikost.

549 Kč

Kšiltovka v designu legendární akční rubačky Mortal Kombat od vývojářů z Midway Games. Pokud hledáte stylovou pokrývku hlavy, mohla by se vám líbit kšiltovka s motivem ikonického dračího loga hry! Čepice má klasický tvar kšiltu a nastavitelné zapínání.

549 Kč
-13%

Oficiální miska a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi. Atraktivní červená keramická miska s grafikou kapitána Nebelvíru. Zabaleno v papírové – kartonové krabičce se stejnám designem jako je hrnek.

186 Kč

Kšiltovka s klasickým střihem inspirovaná populárním anime seriálem, mangou a videohrami Naruto: Shippuden. Kšiltovku zdobí výšivka s motivem Uzumaki klanu.

499 Kč

Oficiální miska a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy o Harrym Potterovi. Atraktivní keramická miska s grafikou Hogwarts Crest. Zabaleno v papírové – kartonové krabičce se stejnám designem jako je hrnek.

299 Kč