Máme v nabídce od značky Nemesis Now Ltd

Krásný polyresinový pohár pro všechny sběratele a milovníky filmového zpracování Pána prstenů (Lord of the Rings). Tento se inspiroval Sauronem a nechybí na něm detaily jako je například Prsten moci. Nevhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

1 099 Kč

Sada dvou polyresinových zarážek, která vám jistě podrží všechny vaše knihy a komiksy Star Wars (Hvězdné Války). Tito dva stínoví Stormtroopeři možná nebudou nejlepší střelci, ale knihy vám podrží bravurně. Ideální dárek pro sběratele a milovníky příběhů z předaleké galaxie.

1 499 Kč

Opravdu parádní korbel s plastickým efektem v designu Stormtrooperů z Hvězdných válek (Star Wars), ze kterého určitě pijí i v Mos Eisley! Korbel je vyrobený z pryskyřice s kovovým vnitřkem. Korbel není vhodný pro použití v mikrovlnce a myčce.

1 599 Kč

Parádně zpracovaný obraz s motivem, který ocení především fanoušci knižní a filmové série o Harry Potterovi. Naleznete na něm motiv odkazující na jednu z kolejí na Škole čar a kouzel v Bradavicích, konkrétně Mrzimoru (Hufflepuff). Obraz je vytvořen ze speciálního materiálu (Resin/MDF), díky kterému vyniknou syté barvy a ostré linie.

699 Kč

Oficiálně licencovaný a ručně malovaný korbel s motivem Nebelvíru (Gryffindor) z oblíbené filmové série Harry Potter. Je vyroben z kvalitního materiálu s nerezovou výplní, aby se z něj dalo krásně pít! Na korbelu je vyobrazený motiv koleje Nebelvír s jejím erbem v čele. Ucho korbelu je pak zdobeno erbovním zvířetem, lvem. Na celém korbelu je hned několik znaků, které nadchnou každého milovníka Harryho Pottera a člena Nebelvíru.

1 599 Kč

Opravdu parádní korbel s plastickým efektem vymodelovaný do podoby hrůzostrašného Prastarého – Cthulhu! Parádní dárek pro všechny fanoušky hororu a díla H. P. Lovecrafta! Korbel je vyrobený z pryskyřice s kovovým vnitřkem a byl vytvořen podle návrhu umělce Jamese Rymana. Korbel není vhodný pro použití v mikrovlnce a myčce.

999 Kč

Znak bradavické koleje Nebelvír (Gryffindor) ze světa Harryho Pottera jako krásná zarážka na knihy od společnosti Nemesis Now. Zarážka je vyrobena z polyresinu, vymodelována do nejmenšího detailu a ručně malovaná. Parádní doplněk pro vaší sbírku knih kouzelnické ságy od spisovatelky J. K. Rowlingové!

1 899 Kč

Krásný polyresinový pohár pro všechny sběratele a milovníky kouzelnického světa Harry Pottera představuje jednotlivé koleje Školy čar a kouzel v Bradavicích. Tento představuje kolej Havraspár (Ravenclaw). Posbírejte poháry dalších kolejí!

899 Kč