www.skycomm.cz

Antivir Bitdefender Mobile Security for Android 2020, 1 zařízení, 12 měsíců, BOX – BM01ZZCSN1201LEN_BOX

Vysoce kvalitní produkt Antivir Bitdefender Mobile Security for Android 2020, 1 zařízení, 12 měsíců, BOX - BM01ZZCSN1201LEN_BOX od značky Bitdefender získáte bezpečně online za outletovou cenu. Stojí teď u nás 299 Kč.
EAN: 5949958021109
Antivir Bitdefender Mobile Security for Android 2020

Antivirová ochrana Bitdefender Mobile Security for Android je určena pro tablety a telefony s operačním systémem Android. Chrání proti virům a ransomwaru, zabezpečuje online nakupování, ochraňuje proti zlodějům. Je jednoduchý na používání a nevybíjí baterii. Vyžaduje Android 4.0 a vyšší.

Další zboží z kategorie Bundly

Set produktů Tesla Smart složený z 3x Tesla Smart Thermostatic Valve bezdrátová termohlavice, 1x Tesla Smart ZigBee Hub řídicí jednotka

3 459 Kč

Černý toner pro laserová zařízení Brother řady HL-11XX a DPC 15XX, výtěžnost až 1 000 stránek formátu A4.

926 Kč

Digitální tlakoměr pro měření systolického a diastolického tlaku a srdečního pulzu. Funkce varovná indikace srdeční arytmie, indikace při roztřeseném zápěstí při měření. Velký LCD displej. Paměť pro 60 měření pro 1 uživatele včetně záznamu data a času měření. Oscilometrická metoda měření. Možnost volby jednotek tlaku (mmHG, kPa). Tlakování i vypouštění manžety probíhá zcela automaticky.

583 Kč
Máme v nabídce od značky Bitdefender

Zabezpečení proti všem internetovým hrozbám je určeno pro počítače se systémem Windows. Nabízí firewall, rodičovskou kontrolu, chytrý antivirus, bezpečné placení, ochranu soukromí, čistý výkon, ochranu webkamery a mikrofonu, ochranu prohlížení webu. Podporované systémy jsou Windows 7 SP 1 a novější, IE verze 10 a novější, Microsoft Edge, Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější. 1 PC na 1 rok – BOX.

729 Kč

Antivirová ochrana Bitdefender Total Security 2020 je určena pro zařízení se systémy Windows, macOS, Android i iOS. Chrání proti virům a ransomwaru, ochraňuje soukromí na veřejné Wi-Fi síti, zabezpečuje placení online, pomáhá optimalizovat výkon počítače či mobilu, chrání také před phishingem a podvodnými útoky, ochraňuje webkameru a mikrofon. 10 zařízení na 1 rok – BOX.

1 599 Kč

Antivirová ochrana Bitdefender Antivirus Plus je určen pro systémy Windows. Chrání proti virům a ransomwaru, ochraňuje soukromí na veřejné Wi-Fi síti, zabezpečuje placení online, pomáhá optimalizovat výkon počítače či mobilu, chrání také před phishingem a podvodnými útoky. Podporované systémy jsou Windows 7 SP 1 a novější, IE verze 10 a novější, Microsoft Edge, Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější. 1 PC na 1 rok – BOX.

579 Kč

Antivirová ochrana Bitdefender Family Pack 2020 je určena pro zařízení se systémy Windows, macOS, Android i iOS. Chrání proti virům a ransomwaru, ochraňuje soukromí na veřejné Wi-Fi síti, zabezpečuje placení online, pomáhá optimalizovat výkon počítače či mobilu, chrání také před phishingem a podvodnými útoky, ochraňuje webkameru a mikrofon. 15 zařízení na 1 rok – BOX.

1 899 Kč