www.skycomm.cz

Album UltraPro Pokémon: Lucario, A4, na 180 karet – UP15860

Nový kousek Album UltraPro Pokémon: Lucario, A4, na 180 karet - UP15860 od skvělého výrobce Ultra PRO snadno můžete získat již dnes pořád výhodně. Akční ceny od 349 Kč.
EAN: 074427158606
Album UltraPro Pokémon: Lucario
Ověřit dostupnost
Značka: Ultra PRO
349 379 Kč Sleva -7%
Popis produktu

Album velikosti A4 od společnosti Ultra Pro, které pojme až 180 karet. Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy. Na albu najdete motiv pokémona Lucario.

Další zboží z kategorie Společenské hry
Desková hra Obrázky - 443

Obrázky je rychlá rodinná hra s jednoduchými pravidly. Pomocí jedné ze sad předmětů – tkaniček, barevných kostiček, karet s různými symboly, špalíčků a kamenů, nebo dřevěných kostek, se budete snažit napodobit tajnou fotografii takovým způsobem, aby ji ostatní poznali.

779 Kč
Desková hra Small Foot Sudoku

Světoznámá hra s čísly Sudoku. Všechny barevné dřevěné kostky jsou uspořádány v dřevěnému rámu. Součástí je 40 předloh pro obtížnosti začátečník až expert.

229 Kč
Karetní hra Harry Potter: Boj o Bradavice - R081

Harry Potter: Boj o Bradavice je krásná kooperativní karetní fantasy hra. Hráči v rolích studentů (Harry, Ron, Hermiona a Neville) bradavické školy bojují proti silám zla a snaží se je porazit dříve, než tyto síly bradavickou školu zničí. Hráči si vylepšují svůj balíček karet postavami, kouzly a kouzelnými předměty a pouze společnými silami mohou porazit temné síly. Hra je rozdělena na sedm částí, které do hry postupně přidávají nové a silnější nepřátele a kouzla a zároveň přidávají pokročilejší pravidla. Zachrańte společnými silami Bradavice!

1 529 Kč
Karetní hra Pokémon TCG: Boltund V Box Showcase - 0820650850189

Pro fanoušky bleskového Pokémona z osmé generace – Boltunda je tu nový Boltund Showcase s balíčky pro rozšíření vaší sbírky karetní hry Pokémon TCG a promo kartou Boltund V!

399 Kč
Máme v nabídce od značky Ultra PRO
Hrací podložka UltraPro Pokémon: Enchanted Glade - UP15876

Velká podložka s duší partou Pokémonů, která ochrání vaše karty během hraní. Na zadní straně je podložka pogumovaná, takže vám nebude nikde utíkat. Tuto podložku můžete také využít pod myš.

499 Kč
Album Ultra Pro - Collectors Album

Krásné kroužkové album společnosti Ultra Pro s ve velkém formátu až na 450 karet při použití maximálního počtu 50 stránek. Jedná se o skvělou metodu na ochranu vaší sbírky kartiček. Album je vhodné pro složky 3×3 karty. Neobsahuje stránky, nutné dokoupit samostatně.

439 Kč
Krabička na karty Ultra Pro - Pokémon Scorching Summit Alcove Click

Luxusní a pevná krabička od společnosti Ultra na váš herní balíček karet Pokémon TCG. Krabička se magneticky uzavírá a drží tak vaše karty v bezpečí. Celkově se do krabičky vejde až 100 karet v obalu. Ke krabičce navíc dostanete 4 vyměnitelné odznaky.

749 Kč
Herní podložka UltraPRO Pokémon - Gallery Series Snorlax Munchlax

Velká podložka s duší partou Pokémonů, která ochrání vaše karty během hraní. Na zadní straně je podložka pogumovaná, takže vám nebude nikde utíkat. Tuto podložku můžete také využít pod myš. Tato je ze série společnosti Ultra Pro zaměřené na Snorlaxe!

499 Kč