www.skycomm.cz

Album Ultra Pro Pokémon – Sword and Shield Silver Tempest, A5 na 80 karet – UP15793

Tento kvalitní výrobek Album Ultra Pro Pokémon - Sword and Shield Silver Tempest, A5 na 80 karet - UP15793 od populární značky Ultra PRO máte možnost sehnat u nás teď téměř zdarma. Zboží pořídíte teď u nás za 279 Kč.
EAN: 074427157937
Album Ultra Pro Pokémon - Sword and Shield Silver Tempest
Ověřit dostupnost
Značka: Ultra PRO
279 299 Kč Sleva -6%
Popis produktu

Album na karty o velikosti A5 s Pokémony Regieleki a Regidrago z edice Sword and Shield – Silver Tempest se perfektně hodí pro ukládání nových i starších kartiček. Na deseti stránkách je vždy po čtyřech kapsách. Když si karty ukládáte oboustranně, vejde se vám jich do alba rovnou 80. Nově také v albu najdete dvě stránky, které pojmou až čtyři nadrozměrné karty. Díky uložení v albu své karty udržíte v nejlepší kondici bez ohnutých rohů či poškrábání.

Další zboží z kategorie Společenské hry
Puzzle Vilac - Mona Lisa

Ve spolupráci s muzeem umění Louvre přináší Vilac sérii skládaček nejvýznamnějších děl. Můžete jejich prostřednictvím relaxovat, rozvíjet schopnost soustředění i trpělivost svých dětí a přitom poznávat nejslavnější obrazy historie. Mona Lisa je jedním z mála děl, které je s jistotou připisováno Leonardovi da Vinci. Pochází z počátku 16. století, přesný čas jeho vzniku však není znám.

536 Kč
Desková hra Albi Gloomhaven (CZ) - 48641

Vítejte v Gloomhavenu – městě uprostřed divočiny. Určete osud žoldáka v oceňované deskové hře určené těm nejnáročnějším hráčům! Gloomhaven je kooperativní desková hra, založená na taktickém bojovém systému, odehrávající se v unikátním a vyvíjejícím se fantasy světě.

3 499 Kč
Album Ultimate Guard - Collectors Album XenoSkin SLIM

Prémiové album pro sběratelské karty standardní velikosti od společnosti Ultimate Guard nabídne odolný materiál XenoSkin a zesílené 30 mm kroužky pro uchycení standardních 18 kapsových stran. Těch se do alba vleze 17 až 27 v závislosti na obalech, v nichž karty jsou. Neobsahuje stránky, nutné dokoupit samostatně.

499 Kč
Desková hra Unmatched: Souboj v mlze - 14741

Kdykoli, kdekoli. Unmatched – Souboj v mlze je svižná hra o soubojích nečekaných protivníků. Vyberte si svého oblíbeného hrdinu, zvolte, kde se chcete utkat, a využijte unikátní balíček a schopnosti svého favorita, abyste porazili svého protivníka!

999 Kč
Máme v nabídce od značky Ultra PRO
Album Ultra Pro Pokémon - Scorching Summit

Album velikosti A4, které zdobí Charizard, Salazzle, Torkoal a Alolan Marowak, pojme až 80 karet, 40 pokud budete karty vkládat jednostranně. Karty zde budou chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a nebudou mít ohnuté rohy.

169 Kč

Album velikosti A4 od společnosti Ultra Pro, které pojme až 180 karet. Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy. Na albu najdete motiv pokémona Lucario.

349 Kč
Album Ultra Pro Pokémon - Pikachu

Krásné album společnosti Ultra Pro s elektrickým pokémonem Pikachu na ochranu vaší sbírky kartiček hry Pokémon TCG. Album pojme 90 kartiček jednostranně nebo 180 oboustranně. Stránky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který vaší sbírce škodit dlouhodobě určitě nebude.

349 Kč